ExeSystem na kolejnej konferencji dla młodych neurologów

W dniach 8-9 września 2023 odbyła się kolejna konferencja online, tym razem pod nazwą Jesienna Szkoła Młodych Neurologów. Patronatem wydarzenia był Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w porozumieniu z Sekcją Młodych Neurologów PTN. Konferencja z cyklu Virtual Meeting, organizowana przez Via Medica, była skierowana głównie do lekarzy w trakcie specjalizacji z neurologii, neurochirurgii i nauk pokrewnych oraz specjalistów z tych dziedzin. Po spotkaniu organizatorzy otrzymali wiele pozytywnych opinii z rąk rezydentów przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego. W konferencji każdego dnia brało udział ponad 100 osób.

Firma Harpo miała przyjemność zostać Partnerem tego wydarzenia i zaprezentować nasz produkt ExeSystem. Rehabilitacja neuropsychologiczna wspomagana komputerowo to przyszłość w gabinetach terapeutów!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*