ExeSystem na Repetytorium z neurologii

W dniu 25 listopada 2023 odbyła się konferencja online pod nazwą Repetytorium z neurologii, organizowana przez Via Medica. Konferencja skierowana była głównie do praktykujących lekarzy i składała się z kilku webinarów. Podczas minionego cyklu Virtual meeting omawiane były tematy związane z zaburzeniami ruchowymi i neurozwyrodnieniami, udarem mózgu, farmakoterapią w migrenie przewlekłej oraz chorobami neuroimmunologicznymi. W konferencji wzięło udział ponad 250 osób.

Firma Harpo miała przyjemność zostać Partnerem tego wydarzenia i zaprezentować nasz produkt ExeSystem. Uczestnicy mogli zapoznać się z naszymi materiałami multimedialnymi pokazującymi propozycje tego systemu, jego możliwości w terapii, docelowych użytkowników, a także informacje o dofinansowaniu projektu, w ramach którego powstał ExeSystem, przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*