Harpo na ostatniej konferencji Opieka długoterminowa w praktyce

1 grudnia 2023 firma Harpo miała przyjemność gościć w Warszawie na konferencji pt. Opieka długoterminowa w praktyce, organizowanej przez Vicommi Media. Była to ostatnia z cyklu konferencji szkoleniowych z programem wypełnionym ekspertami i praktycznymi rozwiązaniami, pod kierownictwem Konsultanta Krajowego w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej oraz Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. Uczestnicy mogli wziąć udział w wykładach najlepszych ekspertów w dziedzinie opieki długoterminowej, w tym konsultantów krajowych i wojewódzkich, praktycznych case studies oraz prezentacjach nowoczesnych produktów w opiece długoterminowej.

W konferencji wzięło udział ponad 370 uczestników, 19 wybitnych wykładowców, 27 wystawców, w tym firma Harpo oraz zorganizowano 8 godzin prelekcji na najwyższym poziomie merytorycznym.

Stoisko Harpo cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem prezentowanymi treściami. Mogliśmy zaprezentować nasze projekty i produkty, w tym ExeSystem. Osoby odwiedzające stoisko Harpo były bardzo zainteresowane naszą ofertą oraz dopytywały o szczegóły działania programu ExeSystem. Dla uczestników konferencji wywodzących się ze środowiska medycznego, urządzenia technologii wspomagającej, w tym do rehabilitacji neuropsychologicznej, były szczególnie interesujące. Na co dzień nie mają z nimi dużej styczności, jednak często słyszeliśmy jak bardzo przydałyby się ich pacjentom. Wymieniliśmy wiele kontaktów oraz odbyliśmy wiele ciekawych rozmów na ten temat.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*